O FIRMIE

 

Jesteśmy polskim producentem biologicznych oczyszczalni ścieków, basenów i zbiorników z tworzyw sztucznych o różnym przeznaczeniu.

Na co dzień stawiamy na jakość świadczonych przez siebie usług, dokładając wszelkich starań, by oferowane produkty i usługi spełniały oczekiwania naszych Klientów.


Nasza ekipa to ludzie przyjaźnie nastawieni do otoczenia przede wszystkim lubiący swoją pracę.
Na każdym etapie działamy w zakresie wdrożonych systemów Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego zgodnie z wymaganiami norm:

  • PN-EN ISO 9001: 2009 
  • PN-EN ISO 14001:2005.

 

Stawiając na ciągły rozwój ukończyliśmy budowę nowego zakładu co znacznie przełożyło się na zwiększenie produkcji, a zaplecze w postaci nowoczesnych maszyn pozwoliło również na dopracowanie jakości i detali.

 

Oprócz produkcji zapewniamy transport oraz usługi serwisowo-montażowe. Klient trafiając do naszej firmy zostanie obsłużony kompleksowo, ponieważ większość inwestycji jesteśmy w stanie zrealizować „pod klucz”. Biuro zajmuje się kwestiami marketingowymi, czynnościami administracyjno-biurowymi oraz bezpośrednim kontaktem z dostawcami i klientami. Duża hala produkcyjna daje spory komfort pracy i zwiększa możliwości produkcyjne. W przypadku gdy Inwestor zainteresowany jest kompleksowym wykonawstwem jesteśmy w stanie zaoferować pełny zakres robót montażowych.


Służymy Państwu swoją wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalnym wsparciem merytorycznym i technicznym.

Zapraszamy do nas!

Przejdź do oferty